Inwestycje

W każdym projekcie inwestycyjnym naszym priorytetem jest odpowiednie zabezpieczenie zainwestowanego kapitału. Stopa zwrotu 7% w skali roku to minimum, które osiągają nasi Klienci. Nie może to jednak oznaczać zbyt wysokiego ryzyka. Chodzi przecież o bezpieczeństwo finansów naszych rodzin.

W TRAKCIE REALIZACJI

Osada Lednicka

Osada Lednicka to zespół 7 domów dwulokalowych w wiejskim stylu wielkopolskim, o powierzchni 125 lub 100 m2. Położona jest nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna. Inwestycja skierowana jest głownie na rynek gnieźnieński, ale także Poznaniakom oferujemy realizację marzenia o wiejskim domu, w lesie, nad krystalicznie czystym jeziorem.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2020 rok.

Zobacz stronę inwestycji
W TRAKCIE REALIZACJI

Osiedle Szmaragdowe

Jako inwestor kapitałowy zaangażowaliśmy się w finansowanie osiedla domów dwulokalowych w Środzie Wielkopolskiej, przy zbiegu ulic Krajewskiego oraz Andersa. Świetna infrastruktura drogowa i socjalna, bliskość centrum miasta i nowoczesne domy w przystępnej cenie – to zadecydowało o powodzeniu inwestycji i dobrych stopach zwrotu naszych inwestorów.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Dwa Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2019 rok.

Zobacz stronę inwestycji
INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Zakup hurtowy kawalerek

W 2015 roku zakupiliśmy, a w 2017 roku zakończyliśmy sprzedaż pakietu kawalerek od lokalnego dewelopera w Luboniu pod Poznaniem. Dzięki hurtowej transakcji w początkowym etapie budowy cena była niezwykle atrakcyjna. Sprzedaż po cenach rynkowych – w całości przeprowadzona przed oddaniem budynku do użytkowania – zapewniła naszym inwestorom wysoką stopę zysku przy świetnym zabezpieczeniu.

Przedsięwzięciem zarządzała spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych było kilku prywatnych inwestorów.