Inwestycje

W każdym projekcie inwestycyjnym naszym priorytetem jest odpowiednie zabezpieczenie zainwestowanego kapitału. Stopa zwrotu 6% w skali roku to minimum, które osiągają nasi Inwestorzy. Nie może to jednak oznaczać zbyt wysokiego ryzyka. Chodzi przecież o bezpieczeństwo finansów naszych rodzin.
Poniżej prezentujemy wybrane projekty.

W TRAKCIE REALIZACJI

Enklawa Malta

Enklawa Malta to prestiżowy projekt obiektu zamieszkania zbiorowego (akademika) w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Projekt zakłada kilkadziesiąt lokali z widokiem na las i jezioro. Parking zlokalizowany będzie w podziemnej hali. Kilkaset metrów do Term Maltańskich, całorocznego stoku narciarskiego, kąpieliska, bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek biegowych i rowerowych, tramwaju, bliskość centrum miasta – to gwarancja sukcesu inwestycji.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Enklawa Malta sp. z o.o. Spółka dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę. Początek budowy planowany jest w I kwartale 2021 r, a zakończenie inwestycji w 2022 roku.

W PRZYGOTOWANIU

Eko Czapury

Eko Czapury to zespół 24 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 64 do 95 m2. Położona jest w malowniczej dolinie rzeki Głuszynka, na południowej granicy Poznania (3 km do granicy miasta). Pełna infrastruktura techniczna i usługowa na miejscu, półhektarowy prywatny park z linią brzegową rzeki, ścieżkami i placem zabaw, ekologiczny, tarasowy charakter zabudowy – to atuty dla mieszkańców. Dodatkowo można liczyć na wzrost wartości nieruchomości, ze względu na rozpoczynającą się budowę nowego mostu przez Wartę w stronę Lubonia i węzła autostrady (Mosty dla Regionów).

Przedsięwzięciem zarządza spółka Trzy Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., jesteśmy w trakcie uzyskiwania zgód adninistracyjnych i tworzenia projektu budowlanego. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2023 rok.

W TRAKCIE REALIZACJI

Osada Lednicka

Osada Lednicka to zespół 10 domów dwulokalowych w wiejskim stylu wielkopolskim, o powierzchni 125 lub 100 m2. Położona jest nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna. Inwestycja skierowana do mieszkańców okolic Poznania i Gniezna, poszukujących wiejskiego domu, w lesie, nad krystalicznie czystym jeziorem.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Obecnie zakończony i sprzedany jest pierwszy etap inwestycji (6 lokali), w trakcie budowy jest drugi etap. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2022 rok.

Zobacz stronę inwestycji
W TRAKCIE REALIZACJI

Osiedle Szmaragdowe

Osiedle Szmaragdowe oferuje domy dwulokalowe u zbiegu ulic Krajewskiego oraz Andersa w Środzie Wielkopolskiej. Aktualnie ukończony jest pierwszy etap inwestycji (8 lokali), a właścicieli znalazło już 7 z nich. To jedyna oferta "bliźniaków" w centrum Środy. Świetna infrastruktura drogowa i socjalna, bliskość centrum miasta i nowoczesne domy w przystępnej cenie – to gwarancja powodzenia inwestycji.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Osiedle Szmaragdowe sp. z o.o., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2022 rok.

Zobacz stronę inwestycji