Inwestycje

W każdym projekcie inwestycyjnym naszym priorytetem jest odpowiednie zabezpieczenie zainwestowanego kapitału. Poniżej prezentujemy wybrane projekty.

W PRZYGOTOWANIU

KOMPLEKS MIESZKANIOWO-USŁUGOWY

Przygotowujemy dużą inwestycję mieszkaniową z usługami i parkiem linearnym w Poznaniu. Prace nad projektem zakończą się w przyszłym roku.

ZAKOŃCZONY

Starołęcka 114 Poznań

Starołęcka 114 to kameralny projekt mieszkaniowy, złożony z dwóch 3-piętrowych budynków, położonych bezpośrednio na brzegu Warty w Poznaniu. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknymi widokami, dostępem do terenów rekreacyjnych nad rzeką, a także luźną, rozproszoną zabudową, tak rzadko spotykaną wśród współczesnych projektów deweloperskich.

Projektem zarządzała spółka Cztery Ferchmin Equity. Po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę, projekt został sprzedany zewnętrznemu podmiotowi. Aktualnie jest w trakcie budowy.

ZAKOŃCZONY

Eko Czapury

Eko Czapury to zespół 24 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 64 do 95 m2. Położona jest w malowniczej dolinie rzeki Głuszynka, na południowej granicy Poznania (3 km do granicy miasta). Pełna infrastruktura techniczna i usługowa na miejscu, półhektarowy prywatny park z linią brzegową rzeki, ścieżkami i placem zabaw, ekologiczny, tarasowy charakter zabudowy – to atuty dla mieszkańców. Dodatkowo można liczyć na wzrost wartości nieruchomości, ze względu na rozpoczynającą się budowę nowego mostu przez Wartę w stronę Lubonia i węzła autostrady (Mosty dla Regionów).

Przedsięwzięciem zarządza spółka Trzy Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K. Projekt uzyskał już prawomocne pozwolenie na budowę i w 2022 roku został sprzedany nowemu podmiotowi.

ZAKOŃCZONY

Osada Lednicka

Osada Lednicka to zespół 10 domów dwulokalowych w wiejskim stylu wielkopolskim, o powierzchni 125 lub 100 m2. Położona jest nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna. Inwestycja skierowana do mieszkańców okolic Poznania i Gniezna, poszukujących wiejskiego domu, w lesie, nad krystalicznie czystym jeziorem.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Inwestycja zakończyła się w 2022 roku.

Zobacz stronę inwestycji
ZAKOŃCZONY

Osiedle Szmaragdowe

Osiedle Szmaragdowe oferuje domy dwulokalowe u zbiegu ulic Krajewskiego oraz Andersa w Środzie Wielkopolskiej. Z sukcesem zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji, gdzie właścicieli znalazło 8 lokali. To jedyna oferta "bliźniaków" w centrum Środy. Świetna infrastruktura drogowa i socjalna, bliskość centrum miasta i nowoczesne domy w przystępnej cenie – to gwarancja powodzenia inwestycji.

Drugi etap inwestycji został sprzedany nowemu podmiotowi, tym samym nasza spółka zakończyła projekt.

Zobacz stronę inwestycji