Inwestycje

W każdym projekcie inwestycyjnym naszym priorytetem jest odpowiednie zabezpieczenie zainwestowanego kapitału. Stopa zwrotu 7% w skali roku to minimum, które osiągają nasi Klienci. Nie może to jednak oznaczać zbyt wysokiego ryzyka. Chodzi przecież o bezpieczeństwo finansów naszych rodzin.

W PRZYGOTOWANIU

Enklawa Malta

Enklawa Malta to prestiżowy projekt obiektu zamieszkania zbiorowego w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Projekt zakłada 110 niewielkich lokali mieszkalnych z widokiem na las i jezioro. Kilkaset metrów do Term Maltańskich, całorocznego stoku narciarskiego, kąpieliska, bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek biegowych i rowerowych, tramwaju, bliskość centrum miasta – to gwarancja sukcesu inwestycji.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Enklawa Malta sp. z o.o. Funkcja budynku i potencjał budowlany zostały formalnie uzgodnione z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jesteśmy w trakcie tworzenia dokumentacji projektowej. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2022 rok.

W PRZYGOTOWANIU

Eko Czapury

Eko Czapury to zespół 22 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 70 do 125 m2. Położona jest w malowniczej dolinie rzeki Głuszynka, na południowej granicy Poznania (3 km do granicy miasta). Pełna infrastruktura techniczna i usługowa na miejscu, półhektarowy prywatny park z linią brzegową rzeki, ścieżkami i placem zabaw, ekologiczny, tarasowy charakter zabudowy – to atuty dla mieszkańców. Dodatkowo można liczyć na wzrost wartości nieruchomości, ze względu na rozpoczynającą się budowę nowego mostu przez Wartę (Mosty dla Regionów).

Przedsięwzięciem zarządza spółka Trzy Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., jesteśmy w trakcie uzyskiwania zgód adninistracyjnych i tworzenia projektu budowlanego. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2022 rok. Zainteresowanych inwestorów zapraszamy do kontaktu!

W TRAKCIE REALIZACJI

Osada Lednicka

Osada Lednicka to zespół 7 domów dwulokalowych w wiejskim stylu wielkopolskim, o powierzchni 125 lub 100 m2. Położona jest nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna. Inwestycja skierowana jest głownie na rynek gnieźnieński, ale także Poznaniakom oferujemy realizację marzenia o wiejskim domu, w lesie, nad krystalicznie czystym jeziorem.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2020 rok.

Zobacz stronę inwestycji
W TRAKCIE REALIZACJI

Osiedle Szmaragdowe

Jako inwestor kapitałowy zaangażowaliśmy się w finansowanie osiedla domów dwulokalowych w Środzie Wielkopolskiej, przy zbiegu ulic Krajewskiego oraz Andersa. Świetna infrastruktura drogowa i socjalna, bliskość centrum miasta i nowoczesne domy w przystępnej cenie – to gwarancja powodzenia inwestycji.

Przedsięwzięciem zarządza spółka Dwa Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych jest kilku prywatnych inwestorów. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2021 rok.

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Zakup hurtowy kawalerek

W 2015 roku zakupiliśmy, a w 2017 roku zakończyliśmy sprzedaż pakietu kawalerek od lokalnego dewelopera w Luboniu pod Poznaniem. Dzięki hurtowej transakcji w początkowym etapie budowy cena była niezwykle atrakcyjna. Sprzedaż po cenach rynkowych – w całości przeprowadzona przed oddaniem budynku do użytkowania – zapewniła naszym inwestorom wysoką stopę zysku przy świetnym zabezpieczeniu.

Przedsięwzięciem zarządzała spółka Jeden Ferchmin Equity sp. z o.o. Sp. K., zaangażowanych było kilku prywatnych inwestorów.